Oferta SNIKEY

Ilość kodów
cena
cena jednostkowa
Jeden kod odbioru
1 Kod
14,99 zł
14,99 zł / Kod
Pakiet optimum
3 Kody
38,97 zł
12,99 zł / Kod
Pakiet flex
6 lub więcej kodów
Od 59,94 zł
9,99 zł / Kod
Okres trwania
cena
Snikey 30
30 Dni
69 zł / 30 dni
(69 zł)
Snikey 90
90 Dni
59 zł / 30 dni
(177 zł)
Snikey 180
180 Dni
49 zł / 30 dni
(294 zł)
  1. POJEDYNCZE KODY ODBIORU SĄ WAŻNE BEZTERMINOWO
  2. KODY ODBIORU MOŻNA WYKORZYSTAĆ Z DOWOLNYMI KLUCZAMI DODANYMI W SYSTEMIE
  3. ZA PRZECHOWYWANIE KLUCZY POBIERZEMY Z TWOJEGO KONTA 1 KOD PO 30 DNIACH BEZ ŻADNEGO ODBIORU (NIE DOTYCZY ABONAMENTÓW)
  1. ABONAMENT WYBIERASZ DLA KONKRETNYCH KLUCZY. DOSTAJESZ Z NIM NIELIMITOWANĄ ILOŚĆ ODBIORÓW DO WYKORZYSTANIA W TRAKCIE JEGO TRWANIA
  2. POSIADAJĄC AKTYWNY ABONAMENT NIE PŁACISZ ZA PRZECHOWYWANIE KLUCZY W PUNKCIE SNIKEY
  3. OPŁATA ZA ABONAMENT SNIKEY JEST POBIERANA Z GÓRY ZA OKRES JEGO TRWANIA

FAQ najczęściej zadawane pytania

Tak - założenie konta nic nie kosztuje, a dodatkowo na start dostaniesz od SNIKEY w prezencie dwa darmowe kody odbioru kluczy, do wykorzystania od zaraz!
W SNIKEY taryfę wybierasz dla konkretnych kluczy. Jeśli chcesz przekazywać swoim gościom kilka zestawów kluczy, każdy z nich ma niezależną taryfę - dzięki temu możesz zróżnicować opłaty w zależności od tego, jak często dane klucze będą odbierane.
Wybierz taryfę SNIKEY, która będzie najlepsza dla Ciebie.

Każdy klucz ma na start domyślnie ustawioną taryfę SNIKEY STANDARD, w której możesz tworzyć rezerwacje odbiorów kluczy przy pomocy pojedynczych kodów odbioru. Wystarczy, że zakupisz żądaną ilość kodów w swoim koncie SNIKEY a następnie przy każdej rezerwacji kluczy będących w taryfie SNIKEY STANDARD, z Twojego konta zostanie pobrany 1 kod odbioru.

Dla częstych odbiorów proponujemy natomiast jeden z abonamentów SNIKEY. Wybierając abonament dla kluczy, zyskujesz nieograniczoną ilość odbiorów w trakcie jego trwania. Dodatkowo, każdy klucz w aktywnym abonamencie posiada też kod uniwersalny (master code). Jest to wygodne rozwiązanie, gdy potrzebujesz często udostępniać swoje mieszkanie np. osobom sprzątającym.


Jeśli anulujesz rezerwację na odbiór kluczy, nic nie tracisz - niewykorzystany kod odbioru wróci na Twoje konto, do wykorzystania w przyszłości.
Oczywiście - wpisz odpowiednie dane podczas zakładania konta. Później będziesz mógł/mogła ściągnąć faktury za zakupione usługi w swoim Panelu Użytkownika.
Oczywiście - i nie stracisz ani jednego dnia z wcześniejszego abonamentu. Jeśli np. do końca bieżącego abonamentu dla Twoich kluczy pozostało 5 dni, a dokupisz dla nich kolejny abonament SNIKEY 30, suma dni dla tych kluczy w abonamencie to 35 dni. Abonamenty można też dowolnie łączyć - ze SNIKEY masz pewność, że żaden dzień nie będzie stracony.
Podziel się opinią