FAQ najczęściej zadawane pytania

Jak działa SNIKEY?

Po założeniu konta SNIKEY i pierwszym dodaniu kluczy w Punkcie SNIKEY, w Panelu Użytkownika utwórz rezerwację dla tych kluczy, które chcesz przekazać. Przekaż szczegóły rezerwacji swoim gościom wraz z unikalnym kodem odbioru, dzięki któremu będą mogli je odebrać w wybranym Punkcie SNIKEY w godzinach jego otwarcia. Jeśli chcesz, twoi Goście dostaną SMS oraz maila o tej rezerwacji. Po przybyciu do Punktu SNIKEY i podaniu kodu odbioru obsłudze, otrzymają właściwe klucze, a Ty otrzymasz powiadomienie o ich odbiorze.
Jeśli chcesz zacząć korzystać ze SNIKEY, po prostu zarejestruj się na naszej stronie i dodaj klucze w Panelu Użytkownika. Nazwij je w zrozumiały dla siebie sposób. Następnie w wolnej chwili odwiedź wybrany przez siebie Punkt SNIKEY w godzinach jego otwarcia i podaj swój kod właściciela (widoczny zawsze pod lewej stronie Twojego konta). Na miejscu do Twoich kluczy zostanie dołączony nadajnik SNIKEY, a ty otrzymasz mailem potwierdzenie, że wszystko poszło OK. Od tej pory możesz wygodnie, w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca dokonywać rezerwacji odbioru tych kluczy.
Aby Twoi goście mogli zwrócić klucze, nie nic musisz wcześniej rezerwować. Wystarczy, że poprosisz ich o przyniesienie kluczy z powrotem do Punktu SNIKEY i przekazanie obsłudze. Nasza obsługa zarejestruje zwrot Twoich kluczy specjalnym urządzeniem i schowa je do bezpiecznej skrytki. Wszystko trwa kilka sekund, a Twoi goście będą mogli wziąć z sobą na drogę kawę z Punktu SNIKEY.
Nie - jeśli wybierzesz dla swoich kluczy którykolwiek abonament SNIKEY (30/90/180), automatycznie zostanie do nich przypisany uniwersalny kod odbioru, odpowiedni na takie sytuacje. Za jego pomocą możesz odbierać klucze bez potrzeby uprzedniej rezerwacji ich odbioru. Po prostu przekaż go obsłudze mieszkania.

Kod uniwersalny możesz użyć w Punkcie SNIKEY w ten sam sposób, co normalny kod odbioru kluczy dla gości.

W razie potrzeby, można go zresetować i ustawić na nowo.

Lokalizacje

Jeśli uważasz, żę przydałby się Punkt SNIKEY w okolicy Twojego mieszkania - napisz do nas. Postaramy się znaleźć odpowiednie miejsce i powiadomimy Cię, gdy zacznie działać.
Intensywnie pracujemy nad tym, by otworzyć kolejne Punkty SNIKEY także w innych miastach. Jeśli nie ma nas jeszcze w Twoim, skontaktuj się z nami - postaramy się otworzyć kolejne Punkty SNIKEY także u Ciebie.

Cennik

Tak - założenie konta nic nie kosztuje, a dodatkowo na start dostaniesz od SNIKEY w prezencie dwa darmowe kody odbioru kluczy, do wykorzystania od zaraz!
W SNIKEY taryfę wybierasz dla konkretnych kluczy. Jeśli chcesz przekazywać swoim gościom kilka zestawów kluczy, każdy z nich ma niezależną taryfę - dzięki temu możesz zróżnicować opłaty w zależności od tego, jak często dane klucze będą odbierane.
Wybierz taryfę SNIKEY, która będzie najlepsza dla Ciebie.

Każdy klucz ma na start domyślnie ustawioną taryfę SNIKEY STANDARD, w której możesz tworzyć rezerwacje odbiorów kluczy przy pomocy pojedynczych kodów odbioru. Wystarczy, że zakupisz żądaną ilość kodów w swoim koncie SNIKEY a następnie przy każdej rezerwacji kluczy będących w taryfie SNIKEY STANDARD, z Twojego konta zostanie pobrany 1 kod odbioru.

Dla częstych odbiorów proponujemy natomiast jeden z abonamentów SNIKEY. Wybierając abonament dla kluczy, zyskujesz nieograniczoną ilość odbiorów w trakcie jego trwania. Dodatkowo, każdy klucz w aktywnym abonamencie posiada też kod uniwersalny (master code). Jest to wygodne rozwiązanie, gdy potrzebujesz często udostępniać swoje mieszkanie np. osobom sprzątającym.


Jeśli anulujesz rezerwację na odbiór kluczy, nic nie tracisz - niewykorzystany kod odbioru wróci na Twoje konto, do wykorzystania w przyszłości.
Oczywiście - wpisz odpowiednie dane podczas zakładania konta. Później będziesz mógł/mogła ściągnąć faktury za zakupione usługi w swoim Panelu Użytkownika.
Oczywiście - i nie stracisz ani jednego dnia z wcześniejszego abonamentu. Jeśli np. do końca bieżącego abonamentu dla Twoich kluczy pozostało 5 dni, a dokupisz dla nich kolejny abonament SNIKEY 30, suma dni dla tych kluczy w abonamencie to 35 dni. Abonamenty można też dowolnie łączyć - ze SNIKEY masz pewność, że żaden dzień nie będzie stracony.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoich kluczy to dla nas priorytet. Każdy z Punktów SNIKEY posiada bezpieczną skrytkę sejfową, do której dostęp mają tylko upoważnieni pracownicy. Skrytki na klucze znajdują się poza zasięgiem osób trzecich i są zamykane po każdym wydaniu i odbiorze kluczy.

Dodatkowo, dzięki szyfrowanemu systemowi identyfikacji, klucze nie posiadają doczepionego adresu mieszkania, numerka czy stałego kodu. Klucze w skrytce są identyfikowane wyłącznie za pomocą identycznie wyglądających nadajników radiowych, a odebrać może je tylko osoba posiadająca prawidłowy, jednorazowy kod odbioru, który generuje dla niej właściciel mieszkania w momencie tworzenia rezerwacji odbioru.
Tylko pracownicy wyszkoleni z obsługi systemu SNIKEY mają dostęp do kluczy - nie może ich wziąć nikt postronny.

SNIKEY - strona główna

SNIKEY to usługa dla każdego, kto chce przekazać swoje klucze w wygodny i bezpieczny sposób, jednocześnie zachowując elastycznosć co do czasu ich przekazania.

Dzięki SNIKEY możesz przekazać klucze rodzinie, gościom z Airbnb, czy osobom sprzątającym bez martwienia się spotkaniem o niedogodnej porze.

Nie czekaj na spotkanie i nie marnuj czasu w korkach w godzinach, w których są największe. Wystarczy, że zostawisz swoje klucze w jednym z naszych Punktów Partnerskich, a Twoi goście odbiorą je wtedy, kiedy będzie im najwygodniej.
Podziel się opinią